Opis programu

Energomocni – superbohaterowie na budowie!

 

Jesteś wykonawcą? Chcesz wraz ze swoją ekipą zdobywać atrakcyjne nagrody? Zgłoś się do programu dla firm wykonawczych – Energomocni! Możesz w nim wygrać supersprzęt i materiały budowlane, dzięki któremu Ty i Twoja ekipa budowlana przemienicie się w superbohaterów na budowie. Im więcej domów wybudujesz w technologii Ytong i/lub Silka, tym większą moc nagród zbierzesz dla siebie i swojego zespołu! 

 

1 lipca 2015 roku wystartowała druga edycja programu dla najlepszych wykonawców budujących w systemie Ytong i Silka. Energomocni to jedna z największych i najbardziej atrakcyjnych promocji dla ekip budowlanych w Polsce. Potrwa do końca 2016 roku.

 

Zostań superbohaterem na budowie!

 

Zasady programu Energomocni są proste – wykonawcy, którzy budują domy w technologii Ytong i/lub Silka za każdą budowę mogą zgarniać nagrody – supersprzęt, ubrania robocze, a także kupony na paletę bloczków Ytong w cenie 1 zł netto (plus koszt opakowania)!

 

Aby wejść do programu Energomocni wystarczy się zarejestrować – wysyłając specjalną kartkę pocztową, którą znajdziesz w wielu firmach handlowych. Możesz też zarejestrować się bezpośrednio wchodząc na stronę: www.energomocni.pl.

 

Aby zdobyć atrakcyjne nagrody trzeba zgłosić co najmniej jedną budowę domu w technologii Ytong i/lub Silka, w której zastosowano równocześnie: bloczki Ytong i/lub Silka, zaprawę murarską Ytong-Silka, nadproża Ytong lub kształtki U Ytong. Do zgłoszenia dołącz zdjęcie wybudowanego domu. Po naszej weryfikacji – możesz już wybierać nagrody dla siebie i ekipy!

 

Moc nagród dla energoekip!

 

Wykonawcom, w zależności od ilości zgłoszonych domów, przysługują różne pule nagród. Nagrody podzielono na 5 kategorii: od jednego do pięciu wybudowanych domów. Im więcej domów masz na koncie, tym droższy i cenniejszy sprzęt możesz zdobyć dla siebie i swojej ekipy!

 

Wśród kilkudziesięciu produktów oferowanych uczestnikom promocji znajdują się prawdziwe rarytasy, jak piła szablasta Bosch GSA 1300 PCE Professional z zestawem brzeszczotów, niwelator Bosch Gol 26G ze statywem i łatą, czy dalmierz laserowy Bosch GLM 80 z szyną. Nagrody to wyłącznie przedmioty markowe: sprzęt najwyższej jakości, czy wysokiej klasy odzież robocza. Nie zabrakło też rzeczy, które uprzyjemnią pracę na budowie – m.in. radio budowlane Bosch GML 50 czy bluzy Hi-Tec typu softshell

 

Supermateriały dla superbohaterów!

 

Budując z Ytonga i/lub Silki, dzięki programowi Energomocni możesz… budować jeszcze więcej domów w lepszej cenie! Wszystko dzięki kuponom na paletę Ytong (rodzaj bloczków do wyboru) w cenie 1 zł netto za paletę (plus koszt opakowania)!

 

Przy dwóch domach można otrzymać jeden kupon na jedną paletę, przy trzech domach – dwa kupony, przy czterech – trzy, a przy pięciu domach aż 4 kupony, każdy na zakup jednej palety bloczków Ytong do wyboru za 1 zł netto (plus koszt opakowania).

 

Budując supersprzętem z supermateriałów Ytong i Silka – Ty i Twoja ekipa stajecie się prawdziwymi superbohaterami na budowie!

 

Wejdź do programu już dziś i zgarniaj moc nagród!